OPTTTT 2010. július 23-25.

Az OPTTTT-n készült újságok:
Híradó első nap
Híradó második nap

A totó helyes megoldásai:
Totó megoldás

  • 2008. január 30-ai Fogadó utcai megemlékezés

Eredmények:

A1 kategória – Családi verseny eredmény (sárga)
Rajtszám Rajtidő Csapat Résztvevők nevei Hibapont
4 9:39 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (1) Makár Bence, Makár Marietta, Makár Richárd 74
13 10:06 T2 Központi Hírlap Iroda Márkus Dániel, Márkus Attila 76
11 10:00 Magyar Telekom DSC (3) Kalita Kálmán, Kalita Éva, Kalita Patrik, Kalita Martin 97
7 9:48 Kelet-magyarországi postás SE Márkusné Rácz Noémi, Márkus Csongor 102
8 9:51 Magyar Telekom DSC (2) Dankó Kálmán, Dankó Vivien, Mandák Mónika 109
2 9:33 Hungaro – Kábel (1) Molnár Béla, Molnár Dorottya, Molnár Flóra, Molnár Sinkó Mári, Balogh Sára 121
5 9:42 HSHE-HHT (1) Lukács Balázs, Lukács Balázsné, Lukács Márk 139
1 9:30 Szélvész TÁVSZAK Kecskeméti Mérnökség Szél Zoltán, Szél Fődi Anikó, Szél Anna, Szél Gábor 140
3 9:36 Magyar Telekom DSC (1) Lukács László, Lukács Nagy Zsuzsanna, Lukács Krisztina, Lukács Henrietta 157
10 9:57 Hungaro-Kábel (3) Csapó István, Csapó Dániel, Csapó Eszter, Molnár Adrien, Horváth Edit, Khayouti Mohamed, Khayouti Ádám, Khayouti Sára 198
9 9:54 Kifulladás Vöneki Tibor, Vöneki Beatrix, Vőneki Laura, Molnár Erik 327
A2 kategória – Turista verseny eredmény (zöld)
Rajtszám Rajtidő Csapat Résztvevők nevei Hibapont
69 11:14 Magyar Telekom DSC (4) Lenhardt Tibor, Pesti Bernadett, Pesti József, Mátai Mónika 27
68 11:11 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (6) Varga Tibor, Mánik Ágnes, Pravdáné Boda Ilona, Boda Mátyás 36
70 11:17 HSHE-HHT(3) Kőszeg Tibor, Szilágyi Bertalan, Labancz Anita 79
51 10:20 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (1) Komjáthy Lajos, Komjáthy Judit, Komjáthy Zsuzsa 166
54 10:29 Magyar Telekom DSC (1) Nagy Sándor, Horváth Gáborné, Szankovszky Béla 175
78 11:41 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (10) Nagy Gábor, Sütő Andrea Éva 177
55 10:32 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (2) Makár Barnabás, Kerékgyártó Enikő, Makár Boglárka 185
65 11:02 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (5) Vaszily Zsolt, Vaszily Zsoltné, Vaszily Nándor, Csorba István, Csorba Istvánné 185
61 10:50 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (4) Gergely Zoltán, Gergely Zoltánné, Vágási Erzsébet, Vágási Zsófia, Vágási Eszter 192
66 11:05 Hungaro – Kábel (1) Dénes Csaba, Dénes Péter, Dénes Viktor, Détári Mária 194
59 10:44 Magyar Telekom DSC (2) Kiss Gabriella, Kiss Bernadett, Belicay Hunor 195
62 10:53 Kecskemét 1. sz. Posta (3) Antal Attila, Molnár Mária, Farkasné Biczó Erika, Farkas Petra, Szabó Anna 211
64 10:59 Magyar Telekom DSC (3) Kiss Kornél, Kiss Kornélné Bálint Éva, Balogh Ildikó, Faragó Éva 215
58 10:41 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (3) Visegrádi János, Visegrádi Mónika, Visegrádi Tamás, Molnár Lászlóné, Molnár Gréta, Molnár Ádám 217
63 10:56 HSHE-HHT (2) Bánóczki Dezső, Galambos József, Szalma Mónika 226
67 11:08 Kecskemét 1. sz. Posta (4) Bicskeiné Nagy Kinga, Bicskei Csányi Mária, Bicskei Rezső, Bicskei Katalin 227
73 11:26 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (8) Kerekes András, Kerekes Ákos, Petróczi Márk 230
60 10:47 Békéscsaba 1. posta (2) Szmuta Béla, Szmutané Bea, Szmuta Krisztina, Szmuta Veronika 274
80 11:47 Szegedi Halászok Huszka László, Somodi Krisztián, Somodi Krisztiánné Seres Krisztina, Kalmár László, Biczók Zoltán, Tamasi János 275
71 11:20 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (7) Puskás Árpád, Huszti Józsefné, Nagy Péterné, Lakóné Berkes Edit 282
75 11:32 Kecskemét 1. sz. Posta (6) Bódog Erika, Szili Klára, Végh Attila, Galácz Tamás 284
56 10:35 Békéscsaba 1. posta (1) Galbács Anikó, Virág Margit, Tamás Lajosné, Ungor Anita 313
76 11:35 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (9) Bujdosó Attila, Bujdosó Ákos, Bujdosó Márton 361
57 10:38 Kecskemét 1. sz. Posta (2) Palásti Zsolt, Benkovics Ádám, Benkovics Ádámné Bíró Márta, Kelő Sándor, Gyulai Márk 451
72 11:23 Kecskemét 1.  sz. Posta (5) Aczél-Szabó Dániel, Aczél József, Aczél Kristóf, Sárga Liliána, Szabó Gabriell 507
53 10:26 Kecskemét 1. sz. Posta (1) Nagyné Kispataki Ágota, Haas Erzsébet, Schneider Arnoldné 603
B kategória – 2 fős csapatverseny eredmény (fehér)
Rajtszám Rajtidő Csapat Résztvevők nevei Hibapont
101 9:32 Magyar Telekom DSC (1) Dávid László, Dékány Ferenc 51
106 9:52 Magyar Telekom DSC (3) Bögös István, mÉszáros Tamás 81
103 9:40 Magyar Telekom DSC (2) Péteri-Takáts Imre, Szepesi Ágnes 114
109 10:04 Magyar Telekom DSC (4) Péczöli Béla, Kecskeméti László 159
110 10:08 Bakonyi Betyárok (2) Németh Tamás, Néveri Ádám 172
102 9:36 Bakonyi Betyárok (1) Néveri József, Néveri Gábor 238
111 10:12 TÁVSZAK MTDSE Miskolc (2) Kutak László, Halász István, Varga István 340
104 9:44 Hungaro-Kábel (1) Éliás Imre, Tóth Csaba 347
105 9:48 BÉKÉSCSABA 1.SZ POSTA Szántó Ágnes Víg Erzsébet 930
Összesített csapatverseny eredmény
174 pont TÁVSZAK MTDSE Miskolc
127 pont Magyar Telekom DSC
41 pont HSHE-HHT
32 pont Kecskemét 1. sz. Posta
27 pont Hungaro – Kábel (1)
18 pont Központi Hírlap Iroda-Kelet-magyarországi postás SE (1)
10 pont Békéscsaba 1. posta
9 pont Bakonyi
8 pont Szegedi Halászok
6 pont Pécs EKF
5 pont Gyula 1. sz posta
4 pont Ajka
1 pont Kifulladás

2 hozzászólás a(z) OPTTTT 2010. július 23-25. bejegyzéshez

  1. szélné anikó szerint:

    a 2012-es link alatt a 2010-es eredmények nyílnak meg

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.